Oxygen ChromeZlecenia oraz Misje
wymiana
wymiana
Styl forum został dostosowany do przeglądarki Chrome.

COMING SOON  Zlecenia oraz Misje

  avatar
  Echo
  Zlecenia oraz Misje by Echo on Pon Lis 19, 2018 9:45 am
  Zlecenia oraz Misje  Zlecenia

  Każda z postaci może dostać zlecenie z "góry". Mamy tutaj na myśli Radę Arki EX-Blast. Nie musisz być nikim ważnym, Arka i tak wybierze akurat Ciebie do tego zadania.
  Na czym to będzie polegać? Będzie to niefabularna sesja z graczami/solo oraz interwencją MG, podczas której musisz wykonać określone czynności wymagane przez Arkę. Może to być zebranie zapasów dla dzieci, kupno nowego sprzętu, posprzątanie maszynowni, zorganizowanie wycieczki dydaktycznej itp. Wiadomości te, będziesz dostawał w formie prywatnej od jednego z NPC. Będziesz miał specjalnie przygotowany temat oraz określoną ilość czasu na wykonanie zlecenia.

  Misje

  Część fabularna, która wpływa na rozwój wydarzeń. Określona grupa graczy, może dostać w każdej chwili informacje o wykonaniu pewnego zadania. Rozwojem akcji będzie nadzorował Mistrz Gry. Ze względu na to, że misje będą wpływały na rozwój fabuły, będą one również wpływały na punkty statystyczne postaci. !UWAGA! Twoja postać może stracić punkty statystyczne, jeśli pewne czynności wielokrotnie jej się nie powiodą.
  Za Misje z Mistrzem Gry, każdy gracz pod jej koniec otrzyma adekwatną ilość punktów statystycznych do zaangażowania w sesję, podjętych decyzji oraz rozwoju postaci.  Systems reset. Manual activation required.
  Systems activated. Welcome Pathfinder.

   Free forum | Invision | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog