Oxygen ChromeJak dobrze poprowadzić misję?
wymiana
wymiana
Styl forum został dostosowany do przeglądarki Chrome.

COMING SOON  Jak dobrze poprowadzić misję?

  avatar
  Echo
  Jak dobrze poprowadzić misję? by Echo on Pon Lis 19, 2018 10:12 am
  Jak dobrze poprowadzić misję?  Przedstawiamy krótki poradnik, jak poprawnie przeprowadzić misję beż żadnych strat!

  1. Zbierz całą drużynę - w podanym wam temacie będzie rozpiska osób, które biorą udział misji. Poczekaj, aż wszyscy odpiszą pod tym postem.

  2. W swoim poście opisz dokładnie, czy jesteś przygotowany do misji, jakie są Twoje przeczucia oraz zachowuj się przyjaźnie co do innych graczy.

  3. Nie przewiduj przyszłości! To zadanie dla Mistrza Gry, by wasze niedokończone ruchy zakończyć swoim postem. Mistrz gry rzuca kośćmi i w zależności ile oczek wypadnie, to wasze działania będą zakończone powodzeniem, bądź też i nie. Mistrz Gry może nagrodzić gracza w trakcie misji, np. za wyjątkowo dobry post, bonusem: np. +3 oczka do sumy wyrzuconych oczek. W ten sposób prawdopodobieństwo na wykonanie przez was czynności zwiększa się.

  Niepowodzenie

  Powodzenie  4. Nie zapominaj o swojej turze! Mistrz Gry może Cię w każdej chwili wykluczyć z rozgrywki, bądź niefortunną sytuacją odjąć Ci punkty statystyczne.

  5. Ukończ zadanie z powodzeniem! Mistrz Gry pod koniec sesji zadecyduje o waszych zdobytych w między czasie punktach statystycznych, zdolnościach oraz efektywności przeprowadzenia misji.


  Trzymaj się tego poradnika, a dasz sobie radę nawet z najtrudniejszą misją!  Systems reset. Manual activation required.
  Systems activated. Welcome Pathfinder.

   Free forum | Invision | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblog.com