Oxygen ChromeLudzie i stworzenia
wymiana
wymiana
Styl forum został dostosowany do przeglądarki Chrome.

COMING SOON  Ludzie i stworzenia

  avatar
  Echo
  Ludzie i stworzenia by Echo on Pon Lis 19, 2018 1:13 pm
  Ludzie i stworzenia


  Ludzie  Homo sapiens - rodzaj ssaków naczelnych z rodziny człowiekowatych (Hominidae) obejmujący współcześnie występującego człowieka rozumnego (Homo sapiens) oraz blisko z nim spokrewnione formy wymarłe, m.in. Homo habilis, nazywany człowiekiem zręcznym; Homo erectus, nazywany człowiekiem wyprostowanym; Homo neanderthalensis, nazywany człowiekiem neandertalskim. Przedstawiciele tego rodzaju charakteryzowani są względnie dużą pojemnością puszki mózgowej, przystosowaniem do utrzymywania wyprostowanej postawy ciała i dwunożnego chodu, całkowicie przeciwstawnym kciukiem oraz dłońmi zdolnymi do precyzyjnego chwytu umożliwiającego wytwarzanie narzędzi.
  (wikipedia)

  Hybrydy


  Ewolucja pozwoliła ludziom na modyfikację swoich ciał. Zachowując ludzki wygląd protezy zastępują kończyny, ciało, martwą tkankę. Z uwagi na postępującą technologię protezy zaczynają być powszechne i nawet Ci, którzy nie ucierpieli, nie stracili czegoś, nie chorują na nic, decydują się na zamianę swojego ludzkiego ciała na mechaniczne elementy. Jest tylko jeden szkopuł. Każdy musi pozostawić minimum 10% swojego ludzkiego ciała do identyfikacji. Może to być każdy element korpusu, nie może być on zmechanizowany, ani zmodyfikowany.


  Kosmici
  Nie jesteśmy w stanie nic o nich powiedzieć. Spotkane zostały po raz pierwszy na planecie X i wciąż nie mamy żadnych informacji na ich temat.
  Systems reset. Manual activation required.
  Systems activated. Welcome Pathfinder.

   Create a forum on Forumotion | Invision | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | www.sosblog.com