Oxygen ChromeRealia Arki EX-Blast
wymiana
wymiana
Styl forum został dostosowany do przeglądarki Chrome.

COMING SOON  Realia Arki EX-Blast

  avatar
  Echo
  Realia Arki EX-Blast by Echo on Wto Lis 20, 2018 12:00 pm
  Realia

  Mamy rok 2434. Z powodu katastrofy, która miała miejsce 350 lat temu ludzie muszą żyć w kosmosie na ogromnej, prymitywnie zbudowanej arce. Mieszkańcy tej budowli podzieleni zostali nierówno i wiele osób z pomocą rebelii wykupiło mieszkania w lepszych standardach. Codzienne życie na arce nie różni się niczym niż na Ziemi. Jedyny szkopuł jest taki, że wszyscy znajdują się na zamkniętej przestrzeni, dryfując powoli przez kolejne galaktyki w poszukiwaniu miejsca do kolonizacji.
  Ludzie zaczęli dzielić się na znaczące grupy, rebelię i cywili. Rebelia macza palce we wszystkim co może przeszkodzić Radzie w zarządzaniu Arką. Cywile nie mieszają się do spraw rebelii i starają się nie rzucać w oczy Radzie, aby sobie nie nagrabić.
  Są też i Ark.MAN, którzy zajmują się porządkiem na Arce, badaniami nowych planet, zwiedzaniem ich i wszystko co związane z działaniami w terenie.
  Rada złożona z osób, którym zależy na rozwoju i kolonizacji, stara utrzymać się porządek i ład, aby wszystkim dobrze się żyło na arce. W między czasie planują kolonizację, ale jeszcze nie natknęli się na żadną z możliwych do tego planet.

  Nasza fabuła rozwija się wraz z poczynaniami graczy w sesjach fabularnych, eventach oraz misjach.
  Systems reset. Manual activation required.
  Systems activated. Welcome Pathfinder.

   Free forum | Invision | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create your own blog